Lasīšanai: 1 minūte

Augstskolas stipendija

J
jautā:
15. septembrī, 2017
Students

Labdien, studēju augstskolā un esmu mazuļa gaidībās, man ir darba nespējas lapa no 30 nedēļas; sakarā ar to, ka augstskolā ierodos tikai 18.09., tad to varu iesniegt tikai tad, vai šādā gadījumā man ir iespēja iegūt stipendiju?

A
atbild:
22. septembrī, 2017
Laura Studente
LV portālam

MK noteikumi Nr. 740 “Noteikumi par stipendijām” paredz, ka grūtniecības atvaļinājuma laikā piešķir minimālo stipendiju, pamatojoties uz darbnespējas lapu, kas izsniegta darbnespējas apliecināšanu reglamentējošajos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Augstākās izglītības iestāde apstiprina stipendiju piešķiršanas nolikumu un izveido stipendiju piešķiršanas komisiju. Tādēļ sīkāk par stipendijas iegūšanu un nepieciešamajiem dokumentiem ir jāvaicā konkrētajā augstākās izglītības iestādē.