Lasīšanai: 1 minūte

Uz medību ieročiem piedziņu var vērst

J
jautā:
10. augustā, 2017
juris

Sveiki. Kreditors manu lietu ir nodevis tiesu izpildītājam, un gribu noskaidrot vienu jautājumu. Tā kā esmu mednieks un man īpašumā ir medību ieroči, gribu noskaidrot, vai tieslietu izpildītājs man var viņus atņemt un ielikt izsolē pārdošanā?

A
atbild:
17. augustā, 2017

Civilprocesa likuma 1. pielikumā "Mantas saraksts, uz kuru nevar vērst piedziņu pēc izpildu dokumentiem" medību ieroči nav atrodami.

Ja tiesu izpildītājs, apsekojot Jūsu dzīvesvietas adresi, konstatē šo medību ieroču esamību, faktiski viņš tos var aprakstīt kā kustamo mantu un vērst uz tiem piedziņu.