Lasīšanai: 1 minūte

Problēmsituācijas ar tiesu izpildītāju jārisina rakstveidā

J
jautā:
21. jūnijā, 2017
Santa

Sveiki! Man ir bloķēts bankas konts, bet ar tiesnesi iespējama vienošanās, ka maksāju labprātīgi summu un konts tiek atbloķēts, bet to izskata mēneša laikā. Jautājums – ja tas tiek izskatīts mēneša laikā, bet alga ir 10. datumā, no kuras automātiski noņemas rezervētā summa, bet TI, piemēram, 15. datumā apstiprina, ka esam vienojušies, banka man atskaita atpakaļ noņemto naudu un es labprātīgi veicu iemaksu TI?

A
atbild:
25. jūlijā, 2017

Parasti praksē šādus iesniegumus izskata 3–4 dienu, lielākais, nedēļas laikā. Protams, mēdz būt izņēmumi.
Ja gadās aprakstītā situācija un nauda no konta tiek noņemta, tad šis jautājums ir jāpārrunā ar Jūsu tiesu izpildītāju. Tādā gadījumā ir jāraksta iesniegums par naudas līdzekļu atgriešanu. Iespējams, tiesu izpildītājs nāks Jums pretī un naudas līdzekļus atgriezīs.