Lasīšanai: 1 minūte

Atvaļinājums un svētku dienas

J
jautā:
03. aprīlī, 2017
Gunta Evardsone

Labdien! Sākot ar šā gada 10. aprīli, vēlos paņemt vienu nedēļu kārtējā atvaļinājuma. Nedēļas laikā iekrīt Lieldienas. Vai šīs svētku dienas visas pavirzās uz priekšu? Vai mana atvaļinājuma nedēļa sanāk no 10. līdz 19.04. vai no 10.04. līdz 21.04.?

A
atbild:
04. aprīlī, 2017
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja atvaļinājums piešķirts no 10. aprīļa uz vienu kalendāro nedēļu, tad tas pagarināsies par svētku dienu skaitu – divām dienām – 14. un 16. aprīli, pieskaitot tās sekojošajām dienām.  Darbā Jums būs jāierodas 19. aprīlī.

Darba devējam būtu rīkojumā par atvaļinājuma piešķiršanu jānorāda atvaļinājuma pirmā un pēdējā diena.