Lasīšanai: 1 minūte

Par mēnešalgu un speciālo piemaksu ārstniecības personām

J
jautā:
27. decembrī, 2016
Evita

Labdien. Kas kontrolē Ministru kabineta noteikumus Nr. 595 Rīgā 2010. gada 29. jūnijā (prot. Nr.33 34.§) Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu ārstniecības personām, izpildi?

A
atbild:
29. decembrī, 2016
Edīte Brikmane
LV portāls
Veselības inspekcija
Agita Antonāne, Vadītāja biroja preses sekretāre

Par Ministru kabineta noteikumu Nr. 595 “Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu ārstniecības personām” piemērošanu konkrētā ārstniecības vai pašvaldības izglītības iestādē atbildīgs ir attiecīgās iestādes vadītājs.

Gadījumā ja personai ir aizdomas, ka minētie noteikumi tiek pārkāpti un konkrētās iestādes vadība nepilda normatīvo aktu prasību par valsts noteikto konkrēto mēnešalgu ārstniecības personai normālā darba laika ietvaros, lai novērstu iespējamo netaisnību, viņai ir tiesības vērsties ar sūdzību Valsts darba inspekcijā.