Lasīšanai: 1 minūte

Par atlikušo parāda summu jāvaicā tiesu izpildītājam

J
jautā:
23. novembrī, 2016
Inese

Labdien! Vai ir kāda interneta adrese, kur es varu apskatīties, cik esmu samaksājusi tiesu izpildītājam un parāda atlikušo summu? Paldies.

A
atbild:
29. novembrī, 2016

Nē, šādas interneta adreses nav. Jums ir jāvēršas ar šo jautājumu pie sava tiesu izpildītāja klātienē viņa birojā. Visu Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju kontaktinformācija atrodama Tiesu izpildītāju padomes mājaslapā internetā www.lzti.lv.

Tur atrodami arī konkrēto tiesu izpildītāju pieņemšanas laiki.