Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Par apgādājamo VID var paziņot elektroniski

J
jautā:
06. septembrī, 2016
BAIBA PREIZE

Sveicināti, es vēlos apgādājamos uz sava vārda reģistrēt. Vai tas ir izdarāms internetā vai jābrauc uz VID, lai reģistrētu. Es sāku strādāt uz līguma.

A
atbild:
07. septembrī, 2016
Lidija Dārziņa
LV portāls

Paziņojumu par apgādībā esošām personām Valsts ieņēmumu dienestam var iesniegt  Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS). Algas nodokļa grāmatiņas sadaļā „Apgādājamie” jānospiež spiedpoga "Pievienot apgādībā esošu personu".

Paskaidrojošu ilustratīvu informāciju varat izlasīt VID materiālā „Kā pievienot jaunu apgādājamo jeb papildu informāciju esošai apgādībai?”