Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Skola

Piemaksas speciālo skolu pedagogiem

J
jautā:
02. septembrī, 2016
Ilze

Labdien. Vai speciālajās skolās ir paredzēts tā dēvētais "motivācijas fonds" 13,5% par darba kvalitāti un papildus darbu? Vai speciālajās skolās ir paredzēts apmaksāts metodiskais darbs izglītības iestādē, projektu vadību un citas aktivitātes, kas saistītas ar skolas attīstību, iekļaujot to darba slodzē (apmaksātā darba laikā)? Kāpēc speciālajās skolās ir ievērojami gatavošanās laiks mācību stundām (klasēs neliels skolēnu skaits, bet jāgatavojas 2x vairāk, jo apvienotas vairākas mācību programmas)? Paldies.

A
atbild:
16. septembrī, 2016
Izglītības un zinātnes ministrija
Inta Bērziņa, Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas konsultante

Vispārizglītojošo skolu pedagogu darba samaksas fondu saskaņā ar  MK noteikumu Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” 30. punktu veido pedagogu darba algas fonds un piemaksu, kas noteiktas šo noteikumu 22., 24. un 27. punktā, fonds. Speciālajām skolām ir piemaksu fonds, ko veido piemaksas par darbu īpašos apstākļos un piemaksas par iegūtajām kvalitātes pakāpēm.

Papildu informāciju var iegūt, sazinoties ar Izglītības un zinātnes ministriju.