DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Līdz 7. jūnijam koklētāji aicināti pieteikties Pasaules koklētāju nometnei Vaidavā 

Publicitātes attēls

No 5. līdz 7. jūlijam sadarbībā ar latviešu etnogrāfiskās kokles spēlētāju, kokles spēles lietpratēju Laimu Jansoni Vaidavā norisināsies Pasaules koklētāju nometne, skanēs koncerti, ikviens aicināts ļauties arī dančiem. Koklētāji aicināti pieteikties līdz 7.jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit (https://ej.uz/d9c2). 

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits ir ierobežots, dalības maksa: 110 EUR (iekļautas nakšņošanas, ēdināšanas un nometnes programmas izmaksas). 

Dalībnieki piedalīsies meistarklasēs un kopīgās dziesmu spēlēs. Vaidavas ezermalas estrādē notiks arī atklāšanas koncerts, kur uzstāsies gan nometnes dalībnieki, gan viesmākslinieki.  

Nolikums lasāms šeit (https://ej.uz/5cjp). 

Pasaules koklētāju nometne ir ikgadēja tradīcija, tā Valmieras novadā norisināsies jau astoto reizi. Zināšanās un kokles spēles prasmē ar nometnes dalībniekiem dalīsies lieliski pasniedzēji gan no Latvijas, gan ārvalstīm. 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar nometnes koordinatori, Valmieras novada Kultūras pārvaldes kultūras projektu vadītāju Noru Urbāni, rakstot uz e-pastu nora.urbane@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26988129. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI