DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Konkursā uz VAS “Elektroniskie sakari” padomes locekļa amatu trešajā kārtā izvirzīti trīs pretendenti

VAS “Elektroniskie sakari” padomes locekļa amata pretendentu nominācijas komisija nolēmusi uz konkursa trešo kārtu virzīt trīs pretendentus, kas ieguva augstāko vidējo punktu kopskaitu abās iepriekšējās atlases kārtās.

Konkursa otrajā kārtā tās dalībnieki nominācijas komisijai stāstīja savu stratēģisko redzējumu par valsts uzņēmuma galvenajiem nākotnes izaicinājumiem un sniedza ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumos to īstenošanai, kā arī intervijas laikā atbildēja uz komisijas locekļu uzdotajiem jautājumiem. Savukārt trešajā kārtā komisija vērtēs pretendentu vadības kompetences.

Konkursa noslēgumā viens vai divi visaugstāko novērtējumu guvušie pretendenti tiks izvirzīti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) prioritārā secībā, galīgā lēmuma pieņemšanai un kandidāta iecelšanai amatā.

Konkursa nominācijas komisiju vada Valsts kancelejas Pārresoru koordinācijas departamenta Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja Dzintra Gasūne. Tās sastāvā ir VARAM  valsts sekretārs Edvīns Balševics, VARAM Juridiskā departamenta direktors Madars Laurs. Tāpat piesaistīti arī neatkarīgie eksperti ar balsstiesībām – Satiksmes ministrijas Sakaru departamenta direktore Dace Bankoviča, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente Signe Bāliņa un Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības PRO prezidente Irēna Liepiņa. Padomes locekļa amata kandidātu novērtēšanas un atlases procesā iesaistīts personāla atlases pakalpojumu sniedzējs SIA “Fontes Executive Search”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI