DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. jūnijā, 2023
Lasīšanai: 10 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku dalībnieku gājiena lakā būs izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos

2. jūlijā, XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku dalībnieku gājiena lakā būs izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos. Lai nodrošinātu pasažieru nokļūšanu uz gājiena norisi pilsētas centrā, populārākajos maršrutos sākot no plkst. 8.30-9.00 no lielākajām Rīgas apkaimēm tiks organizēti papildu reisi.

TROLEJBUSS

 • 3. maršruta trolejbusi

Virzienā uz centru kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalpaka bulvāri, Pulkveža Brieža ielu līdz galastacijai “Pētersalas iela”.

No galastacijas “Pētersalas iela” pa Pulkveža Brieža ielu, Elizabetes ielu, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu uz Sarkandaugavu un Kundziņsalu.

 • 4. maršruta trolejbusi

Virzienā uz Ziepniekkalnu kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Matīsa ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, 13.janvāra ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Juglu kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Matīsa ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

 • 14. un 17. maršruta trolejbusi

Virzienā no Mežciema un Purvciema kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Matīsa ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu, Satekles ielu līdz 18. un 23.trolejbusa galapunktam “Centrālā stacija”.

No 18. un 23.trolejbusa galapunkta “Centrālā stacija” pa Satekles ielu, Marijas ielu, A.Čaka ielu, Matīsa ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu uz Mežciemu un Purvciemu.

 • 19. maršruta trolejbusi

Kursēs no Inženieru ielas pa maršrutu līdz Valdeķu ielai, tālāk pa Valdeķu ielu, Ozolciema ielu līdz dispečerpunktam “Ziepniekkalns” (4.trolejbusa galapunktam).

No dispečerpunktam “Ziepniekkalns” kursēs pa Ozolciema ielu, Valdeķu ielu un tālāk pa maršrutu līdz Merķeļa ielai, tālāk pa Merķeļa ielu, Inženieru ielu (15.trolejbusa galapunkts). Posmā līdz Pētersalas ielai maršruts slēgts.

Braucot no Latvijas Universitātes, trolejbusiem pieturēs 15. trolejbusa pieturvietā „Centrālā stacija” Raiņa bulvārī. 19.trolejbusa pieturvietā „Centrālā stacija” (pie tuneļa) trolejbusi nepieturēs.

 • 25. maršruta trolejbusi

Virzienā no Iļģuciema kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Elizabetes ielu Brīvības bulvāri līdz pieturai “Esplanāde” (4., 14., 17., 31., 34.trolejbusa pietura). No pieturas “Esplanāde” kursēs pa Brīvības bulvāri, Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu uz Iļģuciemu.

 • 31. un 34. maršruta trolejbusi

Virzienā uz Centrāltirgu kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Matīsa ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, 13.janvāra ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Berģuciemu, Mazo Juglas ielu kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Matīsa ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

TRAMVAJS

 • 5.tramvaja maršruts uz gājiena laiku slēgts!
 • 5T.autobusa maršruts turpinās kursēt pēc ierastā grafika maršrutā “Botāniskais dārzs - Iļģuciems”.
 • 7.maršruta tramvaji

Virzienā no Ķengaraga kursēs pa maršrutu līdz Aspazijas bulvārim, tālāk pa Aspazijas bulvāri, Krišjāņa Barona ielu, Radio ielu, 13.janvāra ielu un tālāk atpakaļ pa maršrutu uz Ķengaragu. Posmā no Aspazijas bulvāra līdz Ausekļa ielai maršruts būs slēgts.

 • 11.maršruta tramvaji

Virzienā no Mežaparka kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Barona ielai, tālāk pa Krišjāņa Barona ielu, Aspazijas bulvāri, 13.janvāra ielu, Radio ielu, Krišjāņa Barona un tālāk pa maršrutu atpakaļ uz Mežaparku. Posmā no Aspazijas bulvāra līdz Ausekļa ielai maršruts būs slēgts.

AUTOBUSS

 • 2. un 24. maršruta autobusi

Virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim, tālāk pa Raiņa bulvāri līdz pieturai “Raiņa bulvāris” (pasažieru izkāpšana). Tālāk pa Raiņa bulvāri, Reimersa ielu, Kalpaka bulvāri un no pieturas “Medicīnas muzejs” ar pasažieriem kursē tālāk pa maršrutu uz Vecmīlgrāvi un Mangaļsalu.

 • 3. un 21. maršruta autobusi

Virzienā uz Daugavgrīvu un Imantu kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Matīsa ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, 13.janvāra ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Pļavniekiem un Juglu kursēs pa maršrutu līdz 13.janvāra ielai, tālāk pa 13.janvāra ielu, Marijas ielu, A.Čaka ielu, Matīsa ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

 • 6. un 9. maršruta autobusi

Virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Matīsa ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu, Satekles ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Biķeriem un Mežaparku kursēs pa maršrutu līdz Satekles ielai, tālāk pa Satekles ielu, Marijas ielu, A.Čaka ielu, Matīsa ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

 • 11. maršruta autobusi

Virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalpaka bulvāri, Pulkveža Brieža ielu līdz galastacijai “Pētersalas iela”.

No galastacijas “Pētersalas iela” pa Pulkveža Brieža ielu, Elizabetes ielu, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu uz Jaunciema kapiem un Sužiem.

 • 13. maršruta autobusi

Virzienā uz Babītes staciju kursēs pa maršrutu līdz Merķeļa iela, tālāk pa Merķeļa ielu (apstājas pieturās “Merķeļa iela” un “Inženieru iela)”, Inženieru ielu, Raiņa bulvāri, 13.janvāra ielu, 11.novembra krastmalu, Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Raņķa dambi, Daugavgrīvas ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Preču 2 kursēs pa maršrutu līdz Daugavgrīvas ielai, tālāk pa Daugavgrīvas ielu, Raņķa dambi, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu, 11. novembra krastmalu, 13. janvāra ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu.

 • 16. maršruta autobusi

Virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Matīsa ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, 13.janvāra ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Papīrfabriku Jugla, Muceniekiem, Sunīšiem kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Matīsa ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

 • 20. maršruta autobusi

Virzienā no Pļavnieku kapiem kursēs pa maršrutu līdz Bruņinieku ielai, tālāk pa Bruņinieku ielu līdz pieturai “Tērbatas iela. Tālāk pa Bruņinieku ielu, Tērbatas ielu, Matīsa ielu un tālāk pa maršrutu līdz Pļavnieku kapiem. Posmā no pieturas “Tērbatas iela” līdz Pētersalas ielai maršruts slēgts.

 • 30. maršruta autobusi

Virzienā no Vakarbuļļiem kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Elizabetes ielu, Brīvības bulvāri līdz galapunktam “Esplanāde” (53.autobusa pietura).

No galapunkta “Esplanāde” kursēs pa Brīvības bulvāri, Kalpaka bulvāri un tālāk pa maršrutu uz Vakarbuļļiem.

 • 50. maršruta autobusi

Virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Bruņinieku ielai, tālāk pa Bruņinieku ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, 13.janvāra ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz TEC 2 kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Stabu ielu un tālāk pa maršrutu.


Līdz ar gaidāmo pasažieru plūsmas pieaugumu, lai nodrošinātu pasažieru nokļūšanu uz gājiena norisi pilsētas centrā, maģistrālajos maršrutos sākot ar aptuveni plkst. 8.30-9.00 no apkaimēm tiks organizēti papildu reisi un maršruti kursēs pēc pagaidu kustības saraksta. Papildreisi tiks organizēti sekojošos maršrutos:

 • 2., 3., 7., 11., 12., 16., 21., 23., 24., 37., 41., 51., 52., 53. autobusa maršrutā;
 • 3., 4., 14., 17., 19., 23. trolejbusa maršrutā;
 • 1., 7., 10.tramvaja maršrutā;

Lai nodrošinātu svētku dalībnieku nokļūšanu mītnes vietās pēc atklāšanas koncerta tiks organizēti papildreisi līdz aptuveni plkst. 0.30 no pilsētas centra sekojošos maršrutos:

 • 1., 5., 7., 10., 11.tramvaja maršrutā;
 • 4., 9., 14., 15., 17., 18., 22., 27.trolejbusa maršrutā;
 • 3., 11., 18., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 24., 25., 37., 50., 51., 53. autobusa maršrutā;


Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI