DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. oktobrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Akreditācijas vēstuli saņem Latvijas vēstnieks Indijā Juris Bone

2022. gada 19. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajam Latvijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Indijā Jurim Bonem.

Akreditācijas ceremonijas laikā J. Bone ar Valsts prezidentu pārrunāja Latvijas un Indijas sadarbības iespējas. Latviju un Indiju saista kopīgas demokrātiskās vērtības. Abas valstis ir ieinteresētas stiprināt starptautiskajās tiesībās balstītu starptautisko kārtību. Sarunu partneri uzsvēra nepieciešamību turpināt augstākā līmeņa vizīšu apmaiņu, sekmēt ekonomisko sadarbību, veicinot tirdzniecību un investīciju piesaisti, kā arī sadarbību kultūrā un izglītībā.

Darba gaitas Ārlietu ministrijā J. Bone uzsāka 1994. gadā. Viņš bijis Latvijas vēstnieks Igaunijā un Somijā, Latvijas delegācijas vadītājs sarunām par Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas valdības līgumu par Latvijas–Krievijas robežas režīma līgumu, speciālo uzdevumu vēstnieks starptautiskajos klimata jautājumos, Latvijas pārstāvis un priekšsēdētājs Baltijas jūras valstu padomes Vecāko amatpersonu komitejā, kā arī Valsts protokola vadītājs.

Juris Bone amatā nomaina Arti Bērtuli, kurš bija Latvijas vēstnieks Indijā kopš 2018. gada.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU