DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. jūlijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Iekšlietu ministrs Kristaps Eklons Prāgā pārrunās kara Ukrainā ietekmi uz drošības jomu

Pirmdien un otrdien, 2022. gada 11. un 12. jūlijā, iekšlietu ministrs Kristaps Eklons piedalīsies Eiropas Savienības tieslietu un iekšlietu ministru neformālajā sanāksmē Prāgā, Čehijā, lai apspriestu Krievijas izvērstā kara Ukrainā ietekmi uz drošības jomu Eiropā, starptautisko IT sistēmu sadarbspēju, nākotnes izaicinājumus migrācijas jomā, kā arī iespējamo rīcību seksuālas vardarbības pret bērniem novēršanai un apkarošanai.

Ministri diskutēs par būtiskākajiem riskiem iekšējai drošībai, pasākumiem operacionālās sadarbības stiprināšanai, ES atbalstu Ukrainas un Moldovas iekšējās drošības un robežu stiprināšanai, kā arī tehniskā atbalsta palielināšanu Ukrainas un Moldovas tiesībaizsardzības iestādēm. Tāpat dienaskārtībā būs jautājums par ES robežu, migrācijas un drošības informācijas sistēmu izveides, visaptverošas ES pieejas veidošanas migrācijas un patvēruma jautājumos, nacionālajām koordinējošajām iestādēm paredzēto lomu seksuālās vardarbības pret bērniem novēršanā un apkarošanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU