DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. maijā, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Aizsardzības ministrs piedalīsies starptautiskā stratēģiskās komunikācijas konferencē “Riga StratCom Dialogue”

Rīt, 25. maijā, Hanzas Peronā aizsardzības ministrs Artis Pabriks apmeklēs NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra rīkoto konferenci  “Riga StratCom Dialogue”.

A. Pabriks piedalīsies konferences paneļdiskusijā par NATO jauno stratēģisko konceptu no stratēģiskās komunikācijas viedokļa (“What strategic communications has to say about NATO’s new Strategic Concept?”), kurā pārrunās to, kā stratēģiskā komunikācija var stiprināt NATO īstenoto atturēšanu, kādi ir pašreizējie spriedzes momenti stratēģiskās komunikācijas jomā, kas jāņem vērā jaunajā stratēģiskajā konceptā, un kādi ir priekšnoteikumi un prioritātes tā īstenošanai turpmākajos gados.

Paneļdiskusiju vadīs Londonas Karaliskās Koledžas Stratēģiskās Komunikācijas Centra direktors Dr. Nevils Bolts (Dr. Neville Bolt), un tajā piedalīsies arī NATO ģenerālsekretāra vietnieks organizācijas vadības jautājumos Giedrimas Jeglinskas (Giedrimas Jeglinskas) un ASV pastāvīgā pārstāve NATO, vēstniece Džuljana Smita (Julianne Smith).

Starptautiskā konference “Riga StratCom Dialogue”  norisināsies 25. un 26. maijā, pulcējot augsta līmeņa ekspertus no valsts pārvaldes, militārās jomas, akadēmiskās vides un privātā sektora. Konferencē piedalīsies 33 runātāji no 13 valstīm, un tās galvenais runātājs būs Sabiedroto Transformācijas pavēlniecības komandieris ģenerālis Filips Lavinjē (Philippe Lavigne).

NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs šādu konferenci rīko jau sesto gadu, un šogad konferencē tiks aplūkota cīņa pret Krievijas īstenoto dezinformāciju, sabiedrības noturība pret maldinošu informāciju, cīņa pret ārvalstu iejaukšanos vēlēšanu norisē, drošības veicināšana digitālajā vidē un citi stratēģiskās komunikācijas jautājumi, kas saistīti ar Krievijas iebrukumu Ukrainā un globālajā informācijas telpā.

NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs Rīgā darbojas kopš 2014. gada. To sākotnēji dibināja Latvija, Igaunija, Itālija, Lielbritānija, Lietuva, Polija un Vācija, un turpmākajos gados centram pievienojās Nīderlande, Somija, Zviedrija, Kanāda, Slovākija, Dānija, ASV un Ungārija, kā arī patlaban pievienošanās procesā ir Francija un Austrālija.

Šogad konference “Riga StratCom Dialogue” notiks gan klātienē, gan arī tā būs pieejama reģistrētiem dalībniekiem tiešsaistē. Plašāka informācija par konferenci pieejama tīmekļvietnē: https://rigastratcomdialogue.org/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU