DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. maijā, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība
2
2

Notiks VUGD svinīgais apbalvošanas pasākums

Šodien, plkst. 11.00 Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3k-1, Rīgā notiks Latvijas ugunsdzēsības 157. gadadienai veltīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apbalvošanas pasākums.

Svinīgā apbalvošanas pasākuma laikā Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece Ingūna Aire,  VUGD priekšnieka vietnieki ģenerālis Kristaps Eklons un ģenerālis Intars Zitāns amatpersonām un viesiem pasniegs Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumus.

 “Esam piedzīvojuši un turpinām strādāt izaicinājumu pilnā laikā. Pirms diviem gadiem mūsu ikdiena mainījās, bet mūsu misija gan nē - palīdzēt tiem, kas nokļuvuši nelaimē. Brīdī, kad likās, ka grūtības ir mazinājušās un tūlīt, tūlīt sāksim atkal strādāt un dzīvot kā senāk, sākās Krievijas iebrukums Ukrainā. Katru no mums tas skar savādāk, bet mums visiem kopā kā ugunsdzēsējiem glābējiem, tas liek atcerēties par mūsu profesijas un dotā zvēresta būtību – steigties palīgā un glābt. Arī tad, kad Tavas dzimtenes debesīs lido raķetes, arī tad, kad tavs depo ir sabombardēts, arī tad, kad tava ģimene ir nogādāta drošībā un tu ar viņiem nevari tikties, jo turpini dzēst un glābt. Tādēļ ir svarīgi teikt paldies. Paldies tiem cilvēkiem, kuri ik dienu rūpējas par Latvijas iedzīvotāju drošību!”, uzsver VUGD priekšnieka vietnieks ģenerālis Kristaps Eklons.

Godinot cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus, sasnieguši teicamus darba rezultātus un, riskējot ar savām dzīvībām, glābuši citus cilvēkus, tiks pasniegti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi – zelta “Goda zīme”, sudraba “Goda zīme”, septiņas pakāpes pirms termiņa, kā arī Iekšlietu ministrijas un VUGD Goda raksti, Pateicības, apbalvojumi “Par pašaizliedzību” un “Par priekšzīmīgu dienestu”. Apbalvojums “Par pašaizliedzību” tiks pasniegts arī iedzīvotājam.

Zemgalē, Latgalē, Vidzemē, Kurzemē un Rīgā reģionu svinīgie pasākumi jau aizvadīti, kuros godinātas vairāk nekā 130 amatpersonas, kā arī sadarbības partneri.

         

VUGD ar lepnumu un gandarījumu apsveic visus apbalvotos!

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU