DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde
1
1

Rīgas pilī sveic 2021. gada ģimenes ārstus un ģimenes ārsta māsu

29. aprīlī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze sveica akcijas “Meklējam labu ģimenes ārstu” laureātus – 2021. gada ģimenes ārstus un ģimenes ārsta māsu.

Valsts prezidents savā uzrunā norādīja: “Jūs esat izcili, mūsdienīgi un inovatīvi medicīnas speciālisti, kuru profesionālā darba centrā ir pacienti. Veselības aprūpes sistēmā nav neviena cita speciālista, kurš cilvēkiem būtu tik tuvs kā ģimenes ārsts. Ģimenes ārsts redz cilvēku kopumā, bieži zina, kas notiek viņa ģimenē. Nodrošinot primāro veselības aprūpi, jums vienmēr nākas būt “frontes” pirmajās līnijās. Turklāt pēdējos divus gadus Covid-19 pandēmija jums bija papildu slogs. Pateicos jums visiem par darbu, ko darāt!”

Savukārt Valsts prezidenta dzīvesbiedre ārste ginekoloģe A. Levite, uzrunājot klātesošos, sacīja: “Saņemot ārsta diplomu, mēs esam svinīgi solījuši visu savu dzīvi veltīt kalpošanai cilvēcei. Tādēļ ļoti svarīgi ir nepārtraukti sekot līdzi zinātnei un jauniem atklājumiem visā pasaulē, lai mūsu pacienti Latvijā saņemtu mūsdienīgu ārstēšanu, lai uzlabotos morbiditātes un mortalitātes rādītāji onkoloģiskajās un arī tā sauktajās civilizācijas slimībās. Lai jums spēks, izturība un stipra veselība turpmākajā kalpošanā mūsu cilvēku veselībai!”

  • Nominācijas “Mans mīļais ģimenes ārsts” laureāti – Ainārs Mežals, Maija Baumane un Asja Felta.
  • Nominācijas “Sirsnīgākā ģimenes ārsta māsiņa” laureāte – Munda Egle.
  • Nominācijas “Rūdolfa Skaidrā prēmija jaunajam lauku ģimenes ārstam” laureāte – Linda Reicle.

Akcijas atbalstītāju SIA “Remedica” un “Myskin” specbalvu ieguva Ainārs Mežals.

Akcijas atbalstītāja medicīnas centra “ARS” specbalvu ieguva Asja Felta.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU