DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Izsludina finansēšanas konkursu pasaules čempionātu, Eiropas čempionātu, nozīmīgu un starptautisku sacensību organizēšanai Rīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu pasaules čempionātu un Eiropas čempionātu, kā arī nozīmīgu un starptautisku sacensību norisi Rīgā laikā no šā gada 1. jūnija līdz 31. decembrim.

Finansēšanas konkursa sadaļā par pasaules un Eiropas čempionātu sacensībām  aicinātas piedalīties Latvijā atzītās sporta federācijas, kas rīko sporta sacensības Rīgā, savukārt finansēšanas konkursa sadaļā par nozīmīgām un starptautiskam sacensībām aicinātas piedalīties Latvijā atzītas sporta federācijas un sporta klubi, kas ir federāciju biedri, kas rīko sporta sacensības un kas savu darbību veic Rīgā.

Konkursa nolikums un ar to saistītie dokumenti ir pieejami IKSD tīmekļvietnes www.sports.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 6. maija plkst. 11.00.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu pasaules un Eiropas čempionātu sacensībām, 20. aprīlī plkst. 12.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 19. aprīlim lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un tālruņa numuru uz Anrijs.Lusis@riga.lv. Papildu informācija ir pieejama pa tālruni 67037245.

Savukārt, lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu nozīmīgām un starptautiskam sacensībām, 2022. gada 21. aprīlī plkst. 14.00 IKSD FaceBook kontā notiks informatīvs seminārs. Papildu informācija ir pieejama pa tālruni 67012669.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU