DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
31. martā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Izsludināts fotokonkurss „Mans putns”

FOTO: A.Kurockins

Sagaidot pavasari un gājputnu atgriešanos, Latvijas Nacionālais dabas muzejs izsludina fotokonkursu „Mans putns”. Konkursa labākie darbi no 20. maija būs skatāmi izstādē.

Fotokonkursam „Mans putns” šogad aprit 20 gadi, un līdzās gada dzīvnieka izvirzīšanai, šī ir viena no gaidītākajām muzeja aktivitātēm. Kopš pirmsākumiem, katru gadu konkursā tiek iesniegti daudzi desmiti Latvijas savvaļā uzņemtu putnu attēlu. Kā atzīst rīkotāji, fotogrāfi aizvien pārsteidz ar unikāliem kadriem, kuros iemūžināti gan retu, gan bieži sastopamu sugu putnu mirkļi.

Konkursa un izstādes kurators muzeja ornitologs Dmitrijs Boiko stāsta: „Konkursu sākām rīkot ar mērķi mudināt cilvēkus vērīgāk ieskatīties dabā, to labāk iepazīt un izprast. Veicināt sabiedrības interesi un domu apmaiņu par putniem, to dzīvesveidu un norisēm dabā. Tas bija aktuāli toreiz, un ir svarīgi arī šodien.”

Fotogrāfi-amatieri darbus aicināti iesniegt līdz 8. maijam, sūtot pa pastu vai iesniedzot muzejā. Konkursā darbi tiks vērtēti četrās vecuma grupās – bērni, jaunieši, pieaugušie un seniori. Viens dalībnieks drīkst iesniegt vienu līdz trīs fotogrāfijas.

No 20. maija muzejā atkal būs skatāma labāko darbu izstāde un notiks konkursa laureātu paziņošana, kurā tiksies konkursa dalībnieki, ornitologi, fotogrāfi un dabas mīļotāji.

Plašāka informācija muzeja mājaslapā www.dabasmuzejs.gov.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU