DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. februārī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Mediji aicināti līdzdarboties domnīcā par MAF kvalitātes kritērijiem

Publicitātes foto

Lai projektu īstenotājiem skaidrotu Mediju atbalsta fonda (MAF) kvalitātes kritēriju būtību un to nozīmi ne tikai projektu vērtēšanas, bet arī īstenošanas periodā, tā veicinot kvalitatīvu mediju satura radīšanu, Sabiedrības integrācijas fonds aicina mediju pārstāvjus š.g. 17.februārī plkst. 14.00 platformā Zoom līdzdarboties īpašā domnīcā.

Domnīcas laikā tiks pievērsta uzmanība MAF konkursu mērķim kvalitatīvas žurnālistikas attīstības kontekstā, un projektu pieteicēji tiks iepazīstināti ar iepriekšējo konkursu pieredzi. Tāpat tiks skaidroti kvalitātes kritēriju aspekti katrā no MAF programmām un sagaidāmais ieguldījumu no projektu iesniedzējiem MAF programmās 2022.gadā.

Mediju pārstāvjiem būs iespēja līdzdarboties darba grupās un sniegt savu redzējumu par MAF kvalitātes kritērijiem. Vienlaikus jautājumu un atbilžu sadaļā MAF vērtēšanas komisijas dalībnieki atbildēs gan uz jau iepriekš saņemtajiem jautājumiem, gan uz klausītāju jautājumiem, kas būs radušies domnīcas laikā.

Darbnīcas ietvaros gūtās atziņas tiks ņemtas vērā organizējot turpmāko mediju atbalstu.

Domnīcu moderēs pieredzējusī žurnāliste Rita Ruduša, un tajā piedalīsies:

  • Zaiga Pūce, Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore;
  • Sandra Murinska, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija,
  • Agnese Dāvidsone, Vidzemes Augstskola,
  • Līga Ozoliņa, Rīgas Stradiņa universitāte,
  • Marita Zitmane, Latvijas Universitāte,
  • Gunta Sloga, Baltijas Mediju izcilības centrs,
  • Aleksandrs Mirlins, Latvijas Mediju ētikas padome,
  • Ieva Kalderauska, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome,
  • Aurēlija Ieva Druviete, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome.

Dalība pasākumā ar iepriekšēju reģistrāciju, aizpildot pieteikuma anketu šeit. No katra medija aicināti pieteikties pa vienam pārstāvim.

MAF mērķis ir atbalstīt medijus sabiedriski nozīmīga, informatīvi izglītojoša satura veidošanā un stiprināt nacionālo kultūrtelpu latviešu valodā, atbalstot nekomerciālas, sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanu medijos, kuras uzdevumi ir stiprināt Satversmē noteiktās vērtības, valstisko apziņu, latvisko kultūrtelpu, kritisko domāšanu, veicināt mediju atbildīgumu un kvalitāti, kā arī sabiedrības saliedētību uz latviešu valodas pamata.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU