DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. februārī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

EPALE aicina pieteikties konferencei „Projektu nozīme pieaugušo izglītībā”

Pieaugušo izglītības platformas EPALE Latvijas Nacionālais atbalsta dienests aicina pieteikties projekta noslēguma konferencei „Projektu nozīme pieaugušo izglītībā”, kas norisināsies 23. februārī no plkst. 11.00 līdz 14.00 tiešsaistē Zoom platformā.

Konferencē piedalīsies nozares eksperti, un tā sastāvēs no divām daļām. Pirmajā daļā varēs iepazīties pieredzi, kas gūta tematiski daudzveidīgos projektos: finanšu, digitālo un uzņēmējdarbības kompetenču veicināšana sociāli neaizsargātiem pieaugušajiem; inovatīva un ilgtspējīga izglītība cilvēktiesību jautājumos, apmācības programmas personām ar garīga rakstura traucējumiem un senioriem; EPALE platformas sniegtās iespējas un ieteikumi starptautiskas sadarbības veidošanā un veiksmīgai projektu norisei. Otrajā konferences daļā tiks sniegta informācija par dažādiem finanšu avotiem projektu realizācijai, kā arī divās darba grupās tiks apspriestas projektu izveidei ļoti nozīmīgas tēmas - "Ilgtspēja projektos" un "Finanšu pratība projektos".

 Pieteikties konferencei aicināti pieaugušo izglītotāji, pieaugušo izglītības koordinatori, NVO un citu organizāciju pārstāvji, EPALE sadarbības partneri, izglītības jomas speciālisti un ikviens interesents, kam var būt noderīga informācija par projekta ciklu un projektu iespējām pieaugušo izglītībā.

Dalība konferencē ir bez maksas. Pieteikšanās ir atvērta līdz 20. februārim (ieskaitot). Lai reģistrētos konferencei, uzzinātu vairāk par lektoriem un pasākuma darba kārtību, sekojiet saitei.

Rezervējiet sev vietu konferencē jau tagad un uzziniet par veiksmīga projekta stūrakmeņiem!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU