DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. janvārī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas
1
1

Tieslietu ministrs vērtēs Valmieras tieslietu iestāžu gatavību Covid-19 saslimstības pieauguma gadījumā

Trešdien, 19. janvārī, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns darba vizītē apmeklēs Valmieru, lai pārliecinātos par tieslietu iestāžu gatavību nodrošināt darba nepārtrauktību arī Covid-19 saslimstības pieauguma gadījumā.

Lai novērstu neizskatīto lietu iespējamos sastrēgumus tiesās, nepieciešamo rīcību tieslietu ministrs apspriedīs ar Vidzemes rajona tiesas priekšsēdētāju Jāni Grīnbergu un Vidzemes apgabaltiesas priekšsēdētāju Modri Lapiņu.

Attālināto tiesu sēžu organizēšanu un dažādu procesuālo darbību veikšanu ar ieslodzīto iesaisti un tam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu Jānis Bordāns pārrunās ar Valmieras cietuma priekšnieku Andri Bašķi, savukārt videokonferences režīmā sazināsies arī ar Cēsu audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem.

Vizītes laikā tieslietu ministrs apmeklēs Valsts probācijas dienesta Valmieras nodaļu, kur tiksies ar tās vadītāju Lauru Pētersoni un Vidzemes reģiona teritoriālās struktūrvienības vadītāju Moniku Miglāni.

Valmieras novada pašvaldībā Jānis Bordāns tiksies ar domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un viņa vietniekiem Jāni Olmani un Gunti Gladkinu, kā arī izpilddirektori Eviju Voitkāni.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU