DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. decembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Valsts policija projekta LLI-441 “ONLY SAFE” ietvaros iegūst kvadraciklu un piekabi

Publicitātes foto

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā lietošanā saņēma projekta LLI-441 “ONLY SAFE!” ietvaros iegūto kvadraciklu "SPORTSMAN XP 1000" un piekabi “Tiki CP400-DRB”.

Kvadracikls paredzēts izmantošanai grūti izbraucamos lauku apvidos un lai nodrošinātu palīdzību cilvēkiem pludmalē, kā arī personu meklēšanas pasākumiem mežā. Kvadracikls paredzēts lietošanā ne tikai Liepājā, bet visā Kurzemes reģiona teritorijā.

Projekta ietvaros tika izsludināts konkurss par kvadracikla iegādi, kurš noslēdzās šā gada jūlijā un pieteikušies bija divi pretendenti, no kuriem iepirkuma komisija, izvērtējot visus iesniegtos tehniskos un finanšu piedāvājumus, pieņēmusi lēmumu par atbilstošāko pretendentu – SIA “Motofavorīts”. Līguma summa ir 14 442 eiro.

Tika izsludināts arī konkurss par piekabes iegādi, tas noslēdzās šā gada jūnijā un pieteikušies bija trīs pretendenti, no kuriem iepirkuma komisija, izvērtējot visus iesniegtos tehniskos un finanšu piedāvājumus, pieņēmusi lēmumu par atbilstošāko pretendentu – SIA “LP Solutions”. Līguma summa ir 3 787, 26 eiro.

Jau informējām, ka projekta LLI-441 “ONLY SAFE!” kopīgais ieguvums ir pieredzes apmaiņa un glābēju mācības, kurās tika papildinātas praktiskās zināšanas un iemaņas, kā arī nepieciešamā ekipējuma papildinājums, pildot dienesta pienākumus. Projekta ietvaros tiks iegūti arī glābšanas piederumu komplekti.

Projekta partneri:

  • Palangas pilsētas Pašvaldības administrācija (LT) – vadošais partneris;
  • Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” (LV);
  • Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas Pašvaldības policija” (LV);
  • Latvijas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde (LV);
  • Neringas pašvaldības administrācija (LT);
  • Lietuvas ugunsdzēsības un glābšanas dienests (LT)

Projekta LLI-441 “ONLY SAFE!” ilgums ir 24 mēneši un tas tiek realizēts Interreg Latvia - Lithuania Programme 2014.-2020.gadam ietvaros. Kopējais projekta finansējums ir 529 192,21 eiro, no kuriem 85% jeb 449 813,34 eiro finansē Eiropas reģionālās attīstības fonds. Programmas mērķis ir sekmēt reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisko attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam. Vairāk par programmu: www.latlit.eu un www.europa.eu.

Saite uz projekta lapu - https://latlit.eu/lli-441-increasing-people-safety-in-the-baltic-sea-through-cross-border-cooperation-in-the-western-lithuania-and-kurzeme-2/?fbclid=IwAR1bS75ZwY_MBClfKlv0FqkwSyXrujcH6MQGIGC3ncodK8oIitti_ZDlzFk

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU