DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

J.Bordāns dosies darba vizītē uz Liepāju

No šī gada 1. decembra līdz 2. decembrim Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns dosies darba vizītē uz Liepāju, lai ar tiesu priekšsēdētājiem pārrunātu aktuālos tiesu darba jautājumus un apsekotu Liepājas cietuma teritorijā notiekošos atmežošanas darbus.

1. decembrī Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs J.Bordāns tiksies ar Kurzemes rajona tiesas un Kurzemes apgabaltiesas vadību, lai informētu un pārrunātu aktuālos jautājumus saistībā ar tiesu darbu. Vizītes ietvaros J.Bordāns arī sveiks tiesnešus, kuri ir saņēmuši Tieslietu ministrijas apalvojumus par nozīmīgu ieguldījumu Tieslietu ministrijas, tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstībā un darba pienākumu priekšzīmīgu pildīšanu: ar I pakāpes Atzinības rakstu un “zelta” spalvu Kurzemes apgabaltiesas tiesnesi Vinetu Vaiteku, ar II pakāpes Atzinības rakstu un “sudraba” spalvu - Kurzemes rajona tiesas tiesnesi Dinu Rīnu un tiesnesi Arni Lapiņu.

2. decembrī J.Bordāns tiksies arī ar Liepājas domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu, lai pārrunātu sadarbības iespējas, paplašinot tiesu pakalpojumu pieejamību Liepājas novada iedzīvotājiem – Liepājas klientu apkalpošanas centrā nodrošinot iespēju saņemt klātienes konsultācijas iedzīvotājiem par tieslietu sistēmas pakalpojumiem un iespējām tos izmantot e-vidē.

Tāpat 2. decembrī tieslietu ministrs kopā ar Ogres tehnikuma direktori Ilzi Branti un Liepājas domes priekšsēdētāju apmeklēs jaunā Liepājas cietuma būvniecībai paredzēto teritoriju, lai apsekotu teritorijā notiekošo atmežošanas darbu izpildi, kurus plānots pabeigt tuvāko dienu laikā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU