DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. novembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Pagarināta EPALE Kopienas stāstu iniciatīva 2021 - piedalies!

Līdz 2021. gada 15. decembrim ir pagarināta Kopienas stāstu iniciatīva, kas ir lieliska iespēja pieaugušo izglītības dalībniekiem dalīties ar piedzīvoto, tādējādi atspoguļojot pieaugušo izglītotāju radošumu un labo praksi, un bagātinot kolēģu redzesloku un visu pieaugušo izglītības jomu kopumā.

Kopienas stāstu iniciatīvu 2021 Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma EPALE izsludināja šā gada maijā. Pieaugušo izglītības nozares pārstāvji aicināti iesūtīt savu skatījumu par trijām gada virstēmām: digitālā pāreja, dzīves un darba prasmes un iekļaujošas sociālās pārmaiņas.

Visi dalībnieki, kas iesniegs stāstu, tiks aicināti piedalīties ekskluzīvās mācībās “Efektīvas stratēģijas, kā informēt un popularizēt jūsu pieaugušo izglītības projekta pasākumus un projektus”, kas norisināsies 2021. gada decembrī. Turklāt pirmie 100 Kopienas stāstu autori saņems EPALE balvas – sociālā uzņēmuma ar rokām darinātus mobilā telefona turētājus. Populārāko Latvijas stāstu autori saņems īpašus suvenīrus arī no EPALE Latvijas komandas.

Bet tas vēl nav viss - pirmo reizi par iesniegtajiem stāstiem varēs balsot, tos komentējot. Katru mēnesi - līdz 2022. gada janvārim - izlases veidā arī pieci komentētāji iegūs īpašas balvas!

Stāstus angļu vai latviešu valodā var iesniegt tikai reģistrēti platformas dalībnieki līdz šā gada 15. decembrim.

Pasteidzieties un iesniedziet savu stāstu, lai ikviens varētu ar to dalīties, saņemt komentārus un iedvesmot savus kolēģus!

Iepriekšējā gada Kopienas stāstu apkopojums tika publicēts grāmatā, ar kuru, reģistrējoties platformā, ir iespējams iepazīties šeit. Tajā ir iekļauti arī trīs pieredzes stāsti no Latvijas.

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU