DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. novembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība
2
2

Karavīri piedalās kritušo karavīru piemiņas skrējienā “Dzelzs vīri 2021”

5.novembrī Ādažu poligonā un ap to norisināsies kritušo karavīru piemiņas un izturības skrējiens “Dzelzs vīri 2021”, kurā piedalīsies Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas karavīri. 

5.novembrī Ādažu poligonā un ap to norisināsies kritušo karavīru piemiņas un izturības skrējiens “Dzelzs vīri 2021”, kurā piedalīsies Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas karavīri. 

Skrējiena mērķis ir gan godināt kritušos karavīrus, gan veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveida popularizēšanu.

Veicot skrējienu, karavīri ziedos naudu kritušo karavīru ģimenēm, tādējādi sniedzot materiālu atbalstu.

“Dzelzs vīri” ir speciālās izturības forsētais pārgājiens Ādažu poligona teritorijā un tā apvidū, kurā karavīri startē kaujas formās un organizatoru norādītajā ekipējumā.

Forsētais pārgājiens norisināsies pa dažādas kategorijas ceļiem un stigām, kā arī – pa atsevišķiem koplietošanas ceļiem poligona teritorijā. Dalībniekiem pa priekšu brauks CVR(T) “Scimitar” bruņu mašīna. Katrai trasei noteikts kontrollaiks, kurā dalībniekiem jāiekļaujas.

Skrējiens norisināsies trīs kategorijās: 13km trasē individuāli vai trīs karavīru sastāvā; 25km un “Karavīru piemiņas” trasē — dalībnieki startēs individuāli.

Forsētā pārgājiena un “Karavīru piemiņas” trases dalībnieki startē kaujas formās. Sabiedroto valstu karavīri, startē savu valstu militārajās formās un ekipējums ir pārstāvētās valsts armijas kamuflāžā.

Iedzīvotāju ievērībai!

Militārās izturības un piemiņas skrējiens norisināsies diennakts gaišajā laikā, un vietām tiks izmantoti koplietošanas ceļi.

Aicinām ar sapratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem

Iespēju robežās operatīvā informācija par Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija, Facebook lapā @Latvijasarmija, kā arī Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes Facebook lapā @MehanizetaBrigade.

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU