DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

RPP darbinieki saņems piemaksu par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos Covid-19 pandēmijas laikā

Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem noteiks speciālas piemaksas saistībā ar Covid-19 infekcijas slimības uzliesmojumu un tās seku novēršanu, tā trešdien, 27.oktobrī, lēma deputāti Rīgas domes sēdē.

Piemaksas tiks nodrošinātas no valsts budžeta līdzekļiem. Piemaksas apmērs nevarēs pārsniegt 75% no amatpersonas (darbinieka) stundas likmes un tā izmaksājama proporcionāli nostrādātajam laikam attiecīgajos apstākļos.

Speciālo piemaksu par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos saņems tie pašvaldības policijas darbinieki, kuri amata pienākumu izpildes laikā nonāk tiešā saskarsmē ar Covid-19 slimniekiem un Covid-19 infekcijas slimības kontaktpersonām.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, no 11. oktobra līdz 11. janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU