DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Mednieku eksāmeni uz laiku atcelti

Līdz 14. novembrim atcelti topošo mednieku un medību vadītāju pārbaudījumi. Ar personām, kuras bija pieteikušās pakalpojumu saņemšanai, Valsts meža dienests sazināsies par pakalpojuma saņemšanas laiku pēc mājsēdes beigām.

Saskaņā ar Ministru kabineta 9. oktobra  rīkojuma Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.49.15. punktu, Valsts meža dienests (VMD) līdz 14. novembrim pārtrauc šādu pakalpojumu sniegšanu:

  • mednieka kandidāta teorētisko zināšanu pārbaudījums;
  • medību vadītāja  kandidāta teorētisko zināšanu pārbaudījums;
  • mednieka kandidāta praktisko iemaņu pārbaudījums;
  • pārbaudījums šaušanā ar garstobra-vītņstobra medību šaujamieroci.

Personas, kuras bija pieteikušās šo pakalpojumu saņemšanai laika periodā no 21. oktobra līdz 14. novembrim, tiks informētas par pakalpojumu saņemšanas laiku.

VMD lūdz sekot līdzi mednieku eksāmenu grafikam, kurš pieejams https://ej.uz/eksamenugrafiks.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, no 11. oktobra līdz 11. janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU