DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgā pasniegs balvas “Zelta pildspalva” labākajiem skolotājiem un “Zelta stipendija” izcilākajiem skolēniem

Ceturtdien, 14. oktobrī, plkst. 13.30 VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) tiks pasniegtas balvas “Zelta pildspalvas” Rīgas labākajiem pedagogiem un “Zelta stipendijas”- izcilākajiem skolēniem. Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš, kā arī pedagogi, skolu absolventi un izglītības iestāžu vadītāji.

Balvu ieguvējiem sarūpēts pārsteigums – Maestro Raimonda Paula un dziedātājas Dināras Rudānes koncertprogramma “Viņš un viņa”. Balvu pasniegšanas ceremoniju, kā arī mākslinieku uzstāšanos varēs redzēt ikviens interesents tiešsaistē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sociālo tīklu kontos – Facebook/rd.iksd un Youtube/RD IKSD. 

Katru gadu rudenī, kad oktobrī tiek atzīmēta arī Skolotāju diena, Rīgas pašvaldība apbalvo labākos skolu pedagogus un izcilākos Rīgas skolu absolventus. Balvu “Zelta pildspalva” pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. “Zelta pildspalvas” ieguvēji saņems arī naudas balvu.

Rīgas domes “Zelta stipendijas” 1200 eiro apmērā šogad saņems 20 galvaspilsētas skolu absolventi, kuriem piemīt izcilas zināšanas un kuri pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos ir sasnieguši augstus rezultātus.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Ceremonija notiks, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, ieeja tikai ar ielūgumiem un sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Papildinformācija

Zane Doniņa – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste - eksperte, tālr. 67181395.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU