DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Ekonomikas ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Jaunpili

Piektdien, 1. oktobrī, ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs dosies uz Jaunpili, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem. Viens no vizītes mērķiem ir diskusija par valsts atbalstu ekonomiskās aktivitātes un konkurētspējas palielināšanai.

“Ekonomikas ministrijas pārziņā Atveseļošanās fonda ietvaros ir 13 atbalsta instrumentu izstrāde pārejai uz zaļo, inovatīvo un digitālo ekonomiku, lai mazinātu  krīzes radīto sociālo un ekonomisko ietekmi un nodrošinātu pēc iespējas ātrāku investīciju ieplūdi Latvijas ekonomikā. Tāpēc šajā programmu izstrādes periodā ir svarīgs dialogs ar uzņēmējiem, lai atbalsta instrumenti sasniegtu mērķi -  investīcijas uzņēmumu attīstībā, kas radīs jaunas un labi apmaksātas darba vietas,” norāda ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs.

Vizītes ietvaros ministrs apmeklēs uzņēmumus "Kurzemes CMAS",  "IFC grupa",  "Līvas grupa", “Jaunpils Pienotava”,  Jaunpils pils,  "Joži",  “Jaunpils alus”, kā arī tiksies ar  "Kaims",  “Jaunpils projekts", "Jumpravnieki" uzņēmumu vadītājiem.

Savukārt ar Jaunpils un Viesatu pagasta pārvaldes vadību ministrs pārrunās pagasta sadarbības modeli ar uzņēmējiem, kā arī mājokļu pieejamības un infrastruktūras jautājumus. Šobrīd viens no šķēršļiem jaunu darba vietu izveidei reģionos ir atbilstošu mājokļu pieejamība, savukārt atbilstošas publiskās infrastruktūras pieejamība kavē investīciju piesaisti un reģionu attīstību Latvijā. Ekonomikas ministrija Atveseļošanās fonda ietvaros ir paredzējusi pasākumu kopumu šo jautājumu risināšanai.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU