DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Andreja Upīša memoriālajā muzejā notiks tikšanās ar rakstnieku Andri Zeibotu

Piektdien, 8. oktobrī, plkst. 18.00 Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā (Brīvības ielā 38–4) notiks tikšanās ar rakstnieku Andri Zeibotu, tādējādi noslēdzot šosezon aizsākto sarunu ciklu ar romānu un literatūrzinātnisko monogrāfiju sērijas „Es esmu...” autoriem. Sarunu vadīs Mg. phil. Arnis Koroševskis.

Sarunā tiksimies ar rakstnieku, dzejnieku un dramaturgu Andri Zeibotu, kura romāns „Krauklis” (2020) veltīts dzejniekam Jānim Ziemeļniekam (1897–1930). Ziemeļnieka dzeja bija ārkārtīgi populāra pagājušā gadsimta 20. gados, taču kopumā dzejnieka literārā artava pēdējos gadu desmitos ir bijusi nepelnīti aizmirsta. Ar romānu „Krauklis” pagājušajā gadā tika uzsākta romānu sērija „Es esmu…”. Tā ir Andra Zeibota piektā prozas grāmata, un jau šogad tai sekoja romāns „Lēngaitis”, kurā vērsta uzmanība uz citām Latvijas kultūras vēsturē nozīmīgām personībām – Zentu Mauriņu un Konstantinu Raudivi.

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Pasākumu klātienē var apmeklēt tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Līdzas sertifikātam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Sarunu būs iespējams vērot arī attālināti, pieslēdzoties interneta translācijas tiešsaistei. Biļetes ir iespējams iegādāties muzejā vai ar pārskaitījumu pirms pasākuma laika – katras iegādātās biļetes īpašnieks saņems unikālu saiti ar pieeju video tiešraides translācijai.

Pasākuma norises vieta: A. Upīša memoriālais muzejs Rīgā (Brīvības ielā 38-4).
Pasākuma norises laiks: 8. oktobris, 18.00–19.30.
Ieejas maksa: 5.00 €.

Vairāk informācijas: Galvenais speciālists Arnis Koroševskis

+371 67289767; +371 29254346; arnis.korosevskis@memorialiemuzeji.lv

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU