DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība
1
1

Nedēļas nogalē izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 notiks arī Daugavpilī

Sestdien, 18. septembrī, izbraukuma vakcinācija notiks arī Daugavpils olimpiskajā centrā Stadiona ielā 1 no plkst. 13.00 līdz 15.00. Izbraukuma vakcinācijas punktā būs pieejama Janssen vakcīna (150 devas) un "Pfizer"/"BioNTech" ražotā "Comirnaty" vakcīna. Izbraukuma vakcinācijas punktā vakcinācijai iepriekš nav jāpiesakās, tā notiks rindas kārtībā.

Jau ziņots, ka šajā nedēļas nogalē izbraukuma vakcinācija notiek 17. septembrī: no 15:00 līdz 19:00 Sedas kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen vakcīnas), no 15:00 līdz 19:00 Zilupes tautas namā (pieejamas būs arī 100 Janssen vakcīnas). 18. septembrī: no 9:30 līdz 15:00 Maltas kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen vakcīnas), no 9:00 līdz 15:00 Olaines Sporta nama telpās (pieejamas būs arī 50 Janssen vakcīnas), no 9:00 līdz 16:00 Līvānu kultūras centrā (pieejamas būs arī 150 Janssen vakcīnas), no 7:00 līdz 15:00 Aizkrauklē Gaismas ielā 35 pie IGA centra (pieejamas būs arī 100 Janssen vakcīnas), Liepājā Karostā Imantas ielā 7 no plkst. 11.00 līdz 16.00 (150 devas).

Izbraukuma vakcinācijā pamatā tiks vakcinēts ari ar  "Pfizer"/"BioNTech" ražotajām "Comirnaty" vakcīnām. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nedēļas nogalē darbosies arī vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, no 11. oktobra līdz 11. janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU