DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Noslēdzoties kampaņai, sveiks Rīgas izglītības iestādes ar priekšzīmīgiem vakcinācijas rādītājiem

Ceturtdien, 16. septembrī, plkst. 14.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka un komitejas locekle, deputāte Antoņina Ņenaševa viesosies un sveiks Rīgas Zolitūdes ģimnāziju kā vienu no lielākajām galvaspilsētas izglītības iestādēm, kas sasniegusi vismaz 80% vakcinētu darbinieku.

Rīgas domes priekšsēdētāja pateicības raksti tuvākajā laikā tiks nosūtīti visām tām Rīgas izglītības iestādēm (skolām, bērnudārziem, interešu izglītības centriem, sporta, mūzikas un mūzikas skolām), kas iesniegušas apliecinājumus par vismaz 80% vakcinētiem darbiniekiem, tādējādi rīkojoties sociāli aktīvi un atbildīgi, uz ko mudināja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, īstenojot kampaņu darbinieku vakcinācijas veicināšanai vairāku mēnešu garumā.

Izglītības iestāžu personāla vakcinācija ir izšķiroši svarīga, lai nodrošinātu mācības klātienē, tāpēc Rīgas pašvaldība piešķīra 1,7 miljonus eiro izglītības iestāžu personāla motivēšanai vakcinēties pret Covid-19. Sasniedzot noteikto vakcinācijas apjomu, izglītības iestādes varēja pieteikties saņemt 5000 eiro, 7500 eiro vai 10 000 eiro lielu finansējumu atkarībā no darbinieku skaita.

Doties uz Rīgas Zolitūdes ģimnāziju (Ruses ielā 22) ir iespēja ar Rīgas domes transportu, kas izbrauks no Rātsnama (RTU pusē) plkst. 13.30. Lai pieteiktu dalību, lūgums rakstīt uz rdkp@riga.lv vai zvanīt uz 67026049. Piedalīties aicināti arī plašsaziņas līdzekļi. Dalība tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, no 11. oktobra līdz 11. janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU