DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem Valsts robežsardze papildināja savu autoparku

Septembrī Valsts robežsardze papildināja savu autoparku ar 12 jaunām automašīnām - astoņiem Peugeot Expert Traveller un sešiem Ford Transit mikroautobusiem.

Atbilstoši noslēgtajiem līgumiem Nacionālie bruņotie spēki nodrošināja astoņu jaunu Peugeot Expert Traveller astoņvietīgu mikroautobusu un sešu jaunu Ford Transit piecpadsmitvietīgo mikroautobusu iegādi un nodošanu Valsts robežsardzei.

„71% Valsts robežsardzes esošo transportlīdzekļu tiek ekspluatēti 12 un vairāk gadus. 41% ekspluatācijā esošo transportlīdzekļu nobraukums kopš ekspluatācijas sākuma ir virs 200 000 km. Valsts robežsardzes transportlīdzekļi ar katru gadu noveco, un to uzturēšanas izdevumi palielinās. Tas galvenokārt saistīts ar to, ka transportlīdzekļi tiek intensīvi ekspluatēti, kā rezultātā ir lieli nobraukumi, kas pieprasa biežākas apkopes, ritošās daļas remontus utt.,” tā Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Bruņojuma, apgādes un tehnisko resursu pārvaldes priekšnieks pulkvedis Oļegs Gaidamovičs.

Jauno automašīnu iegāde samazinās esošā autoparka ekspluatācijas izmaksas, uzlabos mobilitāti, nodrošinās efektīvāku un kvalitatīvāku amatpersonu transportēšanu uz un no dažādām dienesta pienākumu izpildes vietām, izmantojot drošākus un mūsdienu prasībām atbilstošus transportlīdzekļus.

“Transportlīdzekļi ir ērti, komfortabli, ar labu komplektāciju. Tie būs labi gan tuviem, gan tāliem pārbraucieniem,” pēc pirmā izmēģinājuma brauciena ar jauno transportlīdzekli atzinis Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes šoferis.

Minēto mikroautobusu iegāde arī uzlabos Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta “Sigma” mobilitāti un uzdoto uzdevumu kvalitatīvu izpildi, jo līdz šim rīcībā esošo transportlīdzekļu tehniskais stāvoklis nav atbilstošs Speciālo operāciju dienesta “Sigma” uzdevumu veikšanai, kad nepieciešams ātrs reaģēšanas laiks bruņota un ekipēta personāla nogādāšanai noteiktā vietā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU