DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
1
1

Aicinām interesentus piedalīties diskusijā par mobilitāti Rīgā nākamajā septiņgadē

Turpinot Rīgas attīstības programmas 2021.–2027. gadam 1. redakcijas publisko apspriešanu un vienlaikus atzīmējot Eiropas mobilitātes nedēļu, piektdien, 17. septembrī, plkst. 11.00 interesenti aicināti piedalīties tematiskajā diskusijā ”Mobilitāte”.

Tā notiks  attālināti videokonferences režīmā MSTeams platformā un vienlaikus būs skatāma arī riga.lv, rdpad.lv un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Facebook kontā. Lai pieteiktos diskusijai “Mobilitāte” MSTeams vidē, aicinām reģistrēties šeit: ej.uz/AP2027Mobilitate.

Pasākums tiks organizēts divās daļās, pirmajā no kurām interesenti varēs uzzināt vairāk un plašāk par Rīgas jaunajā attīstības programmā iekļautajiem mērķiem, uzdevumiem, rādītājiem, kā arī būtiskām rīcībām un projektiem. Savukārt otrā daļa būs diskusija par satiksmes veidu lietotāju sadalījumu, t.sk. sabiedriskā transporta un velo infrastruktūras attīstības perspektīvām un zemo emisiju zonu.

Jau ziņots, ka no 3. septembra līdz 4. oktobrim norisinās publiskā apspriešana Rīgas attīstības programmas 2021.–2027. gadam 1. redakcijai un vides pārskata projektam. Savukārt Eiropas mobilitātes nedēļa šogad norisinās no 16. līdz 22. septembrim un ir veltīta tēmai “Droši un veselīgi ar ilgtspējīgu mobilitāti”.

Attīstības programmas 2021.–2027. gadam 1. redakcijas publiskās apspriešanas laikā septembrī notiks arī citas tematiskās tikšanās un diskusijas, piemēram, sanāksme-darbnīca “Vides pieejamība”, publiskā diskusija “Uzņēmējdarbība un konkurētspēja”, sanāksme “Klimats un vide”, arī tikšanās ar apkaimju iedzīvotāju organizācijām u.c.

Papildu informācija par publiskajai apspriešanai nodotajiem dokumentiem, t.sk. priekšlikumu iesniegšanu, pieejama šeit.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU