DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: E-vide

VARAM augsta līmeņa ekspertu konferencē diskutē par digitalizācijas sniegtajām priekšrocībām

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks digitālās transformācijas jautājumos Gatis Ozols piedalās augsta līmeņa ekspertu konferencē “Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma Latvijas nacionālais plāns: unikāla iespēja vai papildu finansējums?”, lai diskutētu par Atveseļošanās fonda efektīvu ieviešanu un rezultātu pārvaldību.

Valsts sekretāra vietnieks Gatis Ozols piedalīsies diskusijā par Atveseļošanas un noturības mehānisma ieviešanas procesa labākajiem risinājumiem un lielākajiem izaicinājumiem. Sarunas laikā  pieskarsies  tēmām par to, kā valsts un privātā sektora digtializācija var kļūt par ilgtermiņa konkurētspējas priekšrocību Latvijai, kā arī kā efektīvi uzraudzīt atveseļošanās un noturības mehānisma plāna ieviešanu. 

Diskusijā tiks meklētas atbildes uz vairākiem jautājumiem, tostarp par to kā veicināt publiskā sektora sadarbību ar sabiedrību plāna īstenošanā,  kā radīt inovācijas, kas palīdzēs valstij paātrināt izaugsmi un sasniegt izrāvienu, kā arī to, kā sasniegto izmērīt. 

Diskusijā piedalīsies plaši augsta līmeņa eksperti eksperti –  Reinis Bērziņu, AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" valdes priekšsēdētājs, Agnese Šķēle, Ekonomikas ministrijas Inovāciju departamenta direktore, Laimdota Straujuma, biedrības “Latvijas Formula 2050” valdes locekle, Andris Nātriņš, biedrības “Latvijas Formula 2050” valdes loceklis, Līga Menģelsone, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore un Inna Šteinbuka, Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja. 

Augsta līmeņa konferenci rīko biedrība "Latvijas Formula 2050" sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Pārresoru koordinācijas centru, VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, AS “SEB banka”, Latvijas Mobilais Telefons. Konferences norisi interesenti varēs vērot LMT Straume.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU