DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

CSP turpinās sadarbību ar RISEBA arī jaunajā mācību gadā

Centrālā statistikas pārvalde turpinās iepriekšējā mācību gadā veiksmīgi uzsākto sadarbību ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu RISEBA arī jaunajā mācību gadā. Plānots, ka audiovizuālās mediju mākslas un sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studenti studiju laikā pievērsīsies arī CSP tēla atpazīstamības veicināšanai.

“Esam ļoti gandarīti par sadarbību ar RISEBA, jo studentu radošās idejas par CSP iedzīvotāju aptauju reklāmu rosināja mūs pašus no cita skatu punkta paraudzīties uz līdzšinējo veikumu, kā arī izprast, kas ir aktuāls jauniešu auditorijai. Topošie sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālisti ir labs resurss, kuru idejas varam izmantot turpmākā darbā,” līdzšinējo sadarbību vērtē CSP Sociālās statistikas departamenta direktores vietniece Sigita Šulca.

CSP uzsāka sadarbību ar RISEBA 2020. / 2021. mācību gadā. 58 sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmu studenti savos prakses darbos izstrādāja CSP iedzīvotāju aptauju reklāmas, kuras vērtēja arī CSP pārstāvji. Atsevišķus studentu izstrādātos radošos risinājumus CSP izmantos sociālās statistikas popularizēšanai, kā arī vairākās CSP rīkotajās iedzīvotāju aptaujās – darbaspēka apsekojumā, ceļotāju aptaujā, kā arī aptaujā par personisko drošību un saskarsmi ar nevēlamu rīcību darbavietā, sabiedrībā, partnerattiecībās, ģimenē un bērnībā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU