DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. augustā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Skolēniem iespējams pieteikties papildu iestājpārbaudījumam brīvajām vietām 10. klasē Rīgas vidusskolās

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) informē, ka papildu termiņā, 18. augustā, plkst. 10.00 Rīgas 64. vidusskolā, Ūnijas ielā 93, tiks organizēts apvienotais kombinētais iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā skolēnu uzņemšanai brīvajās vietās 10. klasēs galvaspilsētas vidusskolās 2021./2022. mācību gadā.

Apvienotais kombinētais iestājpārbaudījums paredzēts 9. klases absolventiem, kuri vēlas iestāties Rīgas vidusskolās, kas iestājpārbaudījuma rezultātu noteikušas kā konkursa kritēriju skolēnu uzņemšanai 10. klasē. Ar iegūto apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma rezultātu jaunieši varēs pretendēt uz brīvajām vietām 10. klasē vairākās vidusskolās, kuru saraksts pieejams IKSD tīmekļa vietnē izglitiba.riga.lv. 

Iestājpārbaudījuma mērķis ir kompleksi novērtēt skolēnu vispārējās pamatizglītības programmā iegūto zināšanu un prasmju atbilstību izvēlētajai vispārējās vidējās izglītības programmai. Iestājpārbaudījums sastāvēs no divām daļām: matemātikas un svešvalodas, tas notiks rakstiski, un uzdevumu izpildes laiks būs divas astronomiskās stundas. Dodoties uz apvienoto kombinēto iestājpārbaudījumu, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un rakstāmpiederumi.

Reģistrēties iestājpārbaudījumam uz 10. klasi papildu termiņā iespējams no 9. līdz 15. augustam (ieskaitot) tīmekļa vietnē izglītiba.riga.lv „Iestājpārbaudījums uz brīvajām vietām vidusskolās”

Apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma rezultāti tiks publicēti no 18. augusta plkst. 12.00 augstākminētajā tīmekļa vietnē un skolu mājas lapās. Ja iestājpārbaudījums kārtots jau jūnijā, tad ar šo rezultātu var startēt uz brīvajām vietām vidusskolās, jo  atkārtota iestājpārbaudījuma kārtošana, rezultāta uzlabošanai, nebūs iespējama.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU