DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. augustā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Jaunsargu instruktori cels savu kvalifikāciju divos mācību semināros

No 6. līdz 20. augustam Rudbāržos un Varakļānos notiks Jaunsardzes centra organizētie mācību semināri jaunsargu instruktoriem. Kopumā šajā seminārā plāno piedalīties 42 jaunsargu instruktori. Tāpat seminārā tiek aicināti piedalīties jaunsargi, kuriem šī ir laba iespēja atsvaidzināt zināšanas. Plānots, ka Rudbāržos piedalīsies 28 jaunsargi, savukārt Varakļānos – 45.

Semināra laikā instruktoriem būs iespēja iegūt jaunas zināšanas un atbilstošu kvalifikāciju, lai organizētu un vadītu lauka kaujas iemaņu nodarbības.

No 6. līdz 8. augustam norisināsies lauka kauju iemaņu sagatavošanas un vadīšanas kurss, kura laikā instruktoriem notiks ievadlekcijas un demonstrēti piemēri gan mācību vietas sagatavošanā, gan nodarbību vadīšanā.

No 9. augusta instruktoriem notiks praktiskās apmācības, kuru laikā tiks izlūkotas mācību vietas, apgūta individuālā ekipējuma lietošana un maskēšanās, kā arī no 12. augusta, kad semināram pievienosies jaunsargi, aizvadītas lauka kaujas nodarbības.

Semināra noslēgumā jaunsargu instruktori kārtos testus.

Jau ziņots, ka Jaunsardzes centrs instruktoru seminārus organizē divas reizes gadā – janvārī un augustā.  Jaunsargu instruktoru kvalifikācijas celšanas mācību semināri tiek organizēti, lai instruktori iegūtu jaunas zināšanas, celtu savu kvalifikāciju, kā arī  pasniegtu kvalitatīvas un drošas nodarbības jaunsargiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU