DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. jūlijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Robežšķērsošana

2021. gada 29. jūlijs uz valsts robežas un valsts iekšienē

Ceturtdien, 29. jūlijā, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 47 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti 35 robežpārkāpēji, tajā skaitā:

  • Konstatēti divi ārzemnieki ar viltotiem COVID-19 testa rezultātiem

Pāternieku robežkontroles punktā konstatēti divi Krievijas pilsoņi ar viltotiem Covid-19 testa rezultātiem. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti un sauktas pie administratīvās atbildības.

  • Ieceļošana Latvijā liegta 11 ārzemniekiem

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta diviem Krievijas pilsoņiem, diviem Ukrainas, trīs Azerbaidžānas , trīs Izraēlas un vienam Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi un apstākļus. Visas personas atgrieztas uz izceļošanas valstīm.

  • Izceļošana no valsts liegta vienam Latvijas pilsonim

Lidosta „Rīga” robežkontroles punktā konstatēts viens nepilngadīgs Latvijas pilsonis, kuram nebija vismaz viena vecāka notariāli apliecinātas piekrišanas. Personai liegta izceļošana no Latvijas.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti septiņām personām – trijiem Latvijas, diviem Krievijas, vienam Somijas un vienam Uzbekistānas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu piecām personām – trīs Baltkrievijas, vienam  Latvijas, un vienam Krievijas pilsonim.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU