DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. jūlijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

No 1. augusta 1. un 5. autobusa maršrutā atsāks kursēt autobusi

“Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 1. augusta tiks veiktas izmaiņas atsevišķu autobusa, trolejbusa maršrutu brīvdienu un no 2. augusta atsevišķu autobusa, tramvaja, trolejbusa maršrutu darba dienu kustības sarakstos, savstarpēji koordinējot transporta līdzekļu atiešanas laikus. Tāpat no 1. augusta 1. un 5. autobusa maršrutā atsāks kursēt autobusi.

No 1. augusta brīvdienās un no 2. augusta darba dienās noteiktas izmaiņas vairākos kustības sarakstos:

Autobusi

darba dienās: 3., 6., 25., 53. autobusa maršrutā

brīvdienās: 3., 15., 31. autobusa maršrutā

Tramvaji

darba dienās: 1. un 7. tramvaja maršrutā

 

Trolejbusi

darba dienās: 17., 25. trolejbusa maršrutā

brīvdienās: 4., 15., 19. trolejbusa maršrutā

Tāpat tiek noteikts, ka 3a. autobusa maršruts, kas bija izveidots, lai samazinātu pasažieru plūsmu 3. autobusa maršruta noslogotākajā posmā, tiks slēgts. 

No svētdienas, 2021. gada 1. augusta, 1. autobusa maršruta un 5. autobusa maršruta pasažieru pārvadājumus atsāks veikt autobusi. Atgādinām, ka veicot resursu pārdali un efektīvāk izmantojot visus uzņēmuma rīcībā esošos resursus, no 15. marta uz pagaidu laiku 1. un 5. autobusa maršrutā pasažieru pārvadājumus veic nevis autobusi, bet garie trolejbusi.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai tīmekļa vietnē www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU