DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. jūnijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Aicinām pieteikties biotopu kopšanas darbu konkursam

Lai nodrošinātu apsaimniekošanas pasākumus īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos biotopu un sugu aizsardzības stāvokļa uzlabošanai, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) izsludina atklātu konkursu “Biotopu un aizsargājamo sugu dzīvotņu apsaimniekošana 2021. – 2023. gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos”.

“AS “Latvijas valsts meži” ES Kohēzijas fonda finansētā projekta ietvaros veiks biotopu kopšanu 14 objektos  vairāk nekā 700 hektāru platībā. Objekti izvietoti dažādās Latvijas vietās. Plānots veikt gan piejūras kāpu, gan  parkveida pļavu, kā arī citu bioloģiskajai daudzveidībai nozīmīgu teritoriju kopšanu un uzlabošanu,” skaidro LVM mežkopības plānošanas vadītājs Edmunds Linde.

2021. gada 15. jūnijā plkst. 9.00 tiks rīkota ieinteresēto piegādātāju tiešsaistes sanāksme Microsoft Teams platformā. Sanāksmes laikā LVM informēs par nolikuma noteikumiem un pakalpojumu sniegšanas kārtību, kā arī sniegs papildu informāciju un atbildēs uz jautājumiem par nolikumu.

Ieinteresētajiem piegādātājiem, kuri vēlas piedalīties tiešsaistes sanāksmē, līdz 2021. gada 9. jūnija plkst. 17.00 elektroniski par to jāinformē LVM Mežsaimniecība, Mežkopība mežkopības darbu eksperts Juris Katrevičs, zvanot uz telefona numuru 29830492 vai rakstot e-pasta vēstuli j.katrevics@lvm.lv, tajā norādot ieinteresētā piegādātāja nosaukumu un elektroniskā pasta adresi, uz kuru vēlas saņemt informāciju dalībai ieinteresēto piegādātāju sanāksmē.

Konkursa rezultātā biotopu apsaimniekošanas darbus paredzēts veikt piecos LVM reģionos: Austrumvidzemes, Dienvidkurzemes, Rietumvidzemes, Ziemeļkurzemes un Ziemeļlatgales.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU