DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Aicina pieteikt projektus tradicionālo kultūras pasākumu rīkošanai Rīgā 2021. gada 2. pusgadā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam. To organizē, lai  nodrošinātu tradicionālo kultūras pasākumu norisi, veicinātu gan tradicionālās, gan  laikmetīgās kultūras attīstību Rīgā, kā arī sekmētu kultūras vērtību izplatīšanu un pieejamību.

Līdz 2021. gada 14. jūnija plkst. 23.59 jāiesniedz projektus Mūsdienu kultūras forumam “Baltā nakts 2021”, kura norise plānota šā gada 4. septembrī. jāiesniedz.

Līdz 2021. gada 16. augusta plkst. 23.59 jāiesniedz pieteikumi Patriotiskā mēneša kultūras projektiem – Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai veltīti pasākumi, kas īstenojami no 11. līdz 21. novembrim, kā arī Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programmai, kas risināsies no 28. novembra līdz 31. decembrim.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta interneta vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”. Konkursā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var jebkura juridiska persona, juridisku personu apvienība, kā arī valsts un pašvaldības iestāde.

Projektu pieteikumi konkursam jāiesniedz, iesūtot tos uz e-pasta adresi iksd.kpp@riga.lv elektronisku dokumentu veidā, kas parakstīti ar paraksttiesīgās personas drošu elektronisko parakstu (vienā nedalāmā EDOC vai PDF datnē, nepārsniedzot 25 MB). Tālrunis informācijai 67043670.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU