DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

PTAC rīko bezmaksas semināru ‘’Logi – prasības un neatbilstības’’

PTAC 2019. gadā uzsāka pastiprinātu logu uzraudzību, lai pārliecinātos par to atbilstību normatīvo aktu prasībām, tai skaitā ar logu paraugu testēšanu. Tika pievērsta uzmanība arī tam, kādu informāciju uzņēmēji sniedz patērētajam par logiem to iegādes un piegādes procesā. 

PTAC ir konstatējis būtiskas neatbilstības, līdz ar to aicina logu ražotājus, izplatītājus, būvuzraugus, inspektorus, arhitektus, kā arī citus komersantus un interesentus uz bezmaksas semināru “Logi – prasības un neatbilstības” šī gada 28. maijā plkst. 13.00 – 14.30, tiešsaistē, MS Teams platformā - plašāka informācija un pieteikšanās - https://forms.gle/Uj1Bpbyx51kahv9F8 .

PTAC informēs par līdz šim veiktās uzraudzības rezultātiem un biežāk konstatētajām neatbilstībām, kā arī par uz logiem attiecināmajiem normatīvajiem aktiem, tai skaitā, nepieciešamo atbilstības novērtēšanu, ražošanas procesa kontroli, dokumentāciju, logu marķēšanu un to, ar kādiem dokumentiem logiem jābūt nodrošinātiem to piegādes brīdī. Piesakoties semināram, ir iespēja uzdot sev interesējošu jautājumu.

Semināra kārtība:

  1. Normatīvo aktu prasības logiem
  2. Uzņēmēju atbildība
  3. Ekspluatācijas īpašību noturības novērtējums un pārbaude
  4. Biežāk konstatētās neatbilstības

Seminārs tiks ierakstīts.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU