DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. maijā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

21. maijā attālināti norisināsies pašvaldību gada nozīmīgākais pasākums – LPS biedru sapulce

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) augstākā lēmējinstitūcija – LPS biedru sapulce – šogad notiks 21. maijā attālināti.

Dalību sapulcē apstiprinājuši Valsts prezidents Egils Levits, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un Ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš. Sapulces dalībniekus uzrunās arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, un ar uzrunu uzstāsies Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa (CLRAE) Vietējo pašvaldību palātas prezidents Bernds Fēringers.

LPS priekšsēdis Gints Kaminskis norāda, ka Covid-19 pandēmijas dēļ pašvaldību vadītāji nevar satikties klātienē. “Ir noslēdzies vēl viens būtisks posms pašvaldību vēsturē, un pēc pašvaldību vēlēšanām sāksies jauns. LPS 31. kongresā tiksies jau jaunizveidoto pašvaldību vadītāji, tāpēc 21. maija sapulcē gribu pateikt paldies par darbu un izturību visu pilsētu un novadu domju priekšsēdētājiem un šā sasaukuma deputātiem, kuriem nācās strādāt patiesi sarežģītos apstākļos, ko pirms četriem gadiem pat iedomāties nevarējām,” atzīmē LPS vadītājs.

LPS biedru sapulcē ziņojumu par padarīto sniegs LPS priekšsēdis Gints Kaminskis, viņa vietnieki Andris Rāviņš un Guntis Libeks un LPS Revīzijas komisijas priekšsēdētāja Elita Eglīte.

Pašvaldību vadītāji vai viņu pilnvarotie deputāti lems par Pašvaldību savienības 31. kongresa norises vietu un laiku un par LPS Domes funkciju deleģēšanu LPS Valdei laikā līdz kongresam un LPS priekšsēža pilnvaru pagarināšanu līdz 31. kongresam.

Biedru sapulce notiks attālināti Microsoft Teams platformā. Dalībnieku reģistrācija tiks nodrošināta, elektroniski fiksējot pieslēgušos dalībniekus, un lēmumus biedru sapulcē pieņems, izmantojot MS Teams aptaujas rīku Forms vai rezerves gadījumā – LPS izveidotās BLIS platformas aptaujas formu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU