DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Lidostas “Rīga” darbinieki aktīvi izmanto iespēju vakcinēties

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Divās kolektīvās vakcinēšanās dienās vairāk nekā ceturtā daļa lidostas “Rīga” darbinieku izmantojuši iespēju saņemt pirmo Covid-19 vakcīnas devu.

Daudzi lidostā strādājošie jau ir izmantojuši iespēju pret Covid-19 vakcinēties citur, tomēr, ņemot vērā lielo interesi, lidosta “Rīga” piedāvā saviem darbiniekiem iespēju vakcinēties arī darba vietā. Divās vakcinēšanās dienās 8. un 14.maijā pirmo vakcīnas devu ir saņēmuši 242 jeb 26% lidostas darbinieku.

Ņemot vērā darbinieku interesi, lidosta “Rīga” izvērtēs nepieciešamību organizēt papildus vakcinācijas dienas. Tāpat iespēju vakcinēties saviem darbiniekiem piedāvā arī citi lidostā strādājošie uzņēmumi un iestādes, kā arī aviokompānijas.

Lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa uzsver: “To valstu pieredze, kur ir labi vakcinācijas rādītāji, liecina, ka tas ir efektīvs veids infekcijas izplatības ierobežošanai. Vakcinācija ne tikai pasargās mūsu darbiniekus un pasažierus, kuru veselība un drošība ir lidostas svarīgākā prioritāte, bet arī dos ieguldījumu kopējās epidemioloģiskās situācijas uzlabošanā, veicinot drošu ceļošanu un stiprinot aviācijas un tautsaimniecības kopumā atjaunošanos.”

Lidostā “Rīga” šobrīd strādā 923 darbinieki.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU