DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. maijā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

No janvāra līdz aprīlim pie administratīvās atbildības saukti seši deputāti

Laikā no šī gada 7.janvāra līdz 5.aprīlim pie administratīvās atbildības saukti seši 13.Saeimas deputāti. Par to ceturtdien, 13.maijā, ziņojumu Saeimai sniedza Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija, pamatojoties uz Iekšlietu ministrijas Informācijas centra sniegto informāciju.

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra ziņām no Sodu reģistra deputātam Aigaram Bikšem izteikts brīdinājums par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanu un norises kārtības pārkāpšanu un noteikuma par divu metru distancēšanos pārkāpšanu.

Savukārt naudas sods A.Bikšem piemērots par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanas un norises kārtības pārkāpšanu un Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma neievērošanu saistībā ar noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem iekštelpās un ārtelpās organizētos publiskos pasākumos, kā arī pārkāpumiem epidemioloģiskās drošības un piesardzības pasākumu nodrošināšanā tajos.

Piemērojot naudas sodu, pie administratīvās atbildības par valsts amatpersonām noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu, kā arī par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā saukta deputāte Marija Golubeva, kā arī deputāts Juris Pūce.

Pie administratīvās atbildības saukta arī deputāte Inese Lībiņa-Egnere. Naudas sods deputātei piemērots par pārkāpumiem valsts tehniskās apskates veikšanā Latvijā un ārvalstīs iepriekš nereģistrētam vieglajam automobilim, piekabei ar pilnu masu līdz 3500 kilogramiem, kā arī par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram noteiktā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate.

Deputāts Ralfs Nemiro pie administratīvās atbildības, piemērojot naudas sodu, saukts saistībā ar transportlīdzekļa stāvēšanu brauktuvju krustošanās vietā vai tuvāk par pieciem metriem no šķērsojamās brauktuves malas.

Pie administratīvās atbildības saukts arī deputāts Igors Pimenovs. Deputātam piemērots naudas sods par ceļa zīmju neievērošanu, kas noteic aizliegumu apdzīt vai iebraukt.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU