DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas būvvalde bez saskaņošanas atļaus Latvijas Pastam veikt paku izsniegšanu no teltīm

Apzinoties izaicinājumus ar apmeklētāju apkalpošanu tirdzniecības ierobežojumu laikā, Rīgas pilsētas būvvalde līdz minēto ierobežojumu beigām lēmusi atļaut Latvijas Pastam organizēt paku izsniegšanu no speciāli šim mērķim paredzētām teltīm ārpus pasta nodaļu telpām, neprasot saskaņojumu šādu darbību veikšanai.

Ministru kabinets patlaban ir noteicis ierobežojumus tirdzniecības dalībnieku skaitam tirdzniecības vietā, t.i., vienam apmeklētājam tirdzniecības vietā jānodrošina ne mazāk kā 25 m2 no publiski pieejamās telpu platības. Šie ierobežojumi ietekmē arī Latvijas Pasta darbību.

Ņemot vērā, ka pandēmijas laikā būtiski pieaudzis pieprasījums pēc Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem, lai tiktu nodrošināta visu klientu savlaicīga apkalpošana un pasta paku izsniegšana, būvvalde lēmusi uz ierobežojumu laiku atļaut Latvijas Pastam veikt sūtījumu izsniegšanu ārpus pasta nodaļu telpām no īpaši šim mērķim paredzētām teltīm, to platībai nepārsniedzot 60 m2. Teltis drīkstēs izvietot  bez saskaņošanas ar būvvaldi.

Lai arī saskaņojums ar būvvaldi nebūs nepieciešams, Latvijas Pastam būs jāievēro, lai, izvietojot teltis, sūtījumu izsniegšanas punkti netraucē gājēju un satiksmes plūsmai, un nenorobežo ēkas evakuācijas izejas. Beidzoties iepriekš minētajiem ierobežojumiem, izvietotās teltis būs jādemontē.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU