DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Vairāk nekā 4 053 izglītības iestāžu darbinieki savā prioritārajā grupā saņēmuši vakcīnu pret Covid-19

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Šīs nedēļas sākumā vakcinācijai tika atvērta jauna prioritārā grupa – pirmsskolas, speciālās izglītības iestāžu un 1.-6. klašu pedagogi un darbinieki, kuri, veicot darba pienākumus, nonāk ciešā saskarē ar bērniem, kā arī pedagogi, kuri atsāk darbu klātienē. Kopš pirmdienas, 12.aprīļa, šajā prioritārajā grupā kopā vakcinēti 4 053 iedzīvotāji.

Nedēļas sākumā vairāk nekā 5 500 izglītības iestāžu darbinieku saņēma informāciju īsziņas un/vai e-pastu par ārstniecības iestādi, kas nodrošinās viņu vakcināciju. Šo informāciju saņēma tie izglītības iestāžu darbinieki, kuri bija pieteikušies vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Šajā un nākošā nedēļā turpinās šo iedzīvotāju vakcinācija.

Šobrīd izglītības iestāžu darbinieku grupā vakcinēti gandrīz 8% no kopā vairāk nekā 52 300 darbiniekiem, ko Izglītības un zinātnes ministrija norādījusi kā prioritāri vakcinējamos izglītības iestāžu darbiniekus attiecīgajā prioritārajā grupā.

Lai turpinātu raitu šīs iedzīvotāju grupas vakcināciju, visi izglītības iestāžu darbinieki tiek aicināti nekavēties un pieteikties manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Pieteikšanās nodrošinās iespēju jau tuvākajā laikā saņemt savu Covid-19 vakcīnu.

Kopumā Latvijā vakcinācijai pret Covid-19 izmantotas 206 418 vakcīnu devas, pirmo vakcīnas devu saņēmuši 178 501 iedzīvotāju, no tiem arī otro saņēmuši 27 917 iedzīvotāji, nodrošinot maksimālu imunitāti, lai pasargātu iedzīvotājus no smagas saslimšanas Covid-19 inficēšanās gadījumā. Turpinās visus atvērto prioritāro grupu vakcinācija.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU