DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

FKTK atļauj DUKE I S.À R.L. izteikt AS "Valmieras stikla šķiedra" obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu

FKTK pieņēmusi lēmumu atļaut DUKE I S.À R.L. izteikt AS "Valmieras stikla šķiedra" obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu, apvienojot tajā divus akciju atpirkšanas piedāvājumus, jo tā ir ieguvusi 83.14 % no AS "Valmieras stikla šķiedra" balsstiesīgo akciju skaita un ārkārtas akcionāru sapulcē kā vienīgais akcionārs ir balsojis par AS "Valmieras stikla šķiedra" akciju izslēgšanu no regulētā tirgus.

Vienas akcijas cena obligātajā akciju atpirkšanas piedāvājumā ir noteikta 0.54 EUR. Vienas akcijas atpirkšanas cenas noteikšanā ņemts vērā, ka AS "Valmieras stikla šķiedra" ir piemērots tiesiskās aizsardzības process un atbilstoši Finanšu instrumentu tirgus likuma 74. panta septītajai daļai obligātajā akciju atpirkšanas piedāvājumā akcijas atpirkšanas cena ir likvidācijas vērtība. Ņemot vērā, ka likvidācijas vērtība ir 0 eiro, tad DUKE I S.À R.L. piedāvā atpirkt akcijas par tuvāko monetāro vērtību, kas atbilst vairākuma akciju paketes iegādes vidējai cenai par vienu akciju.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU