DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Valsts prezidents piešķir Cildinājuma rakstu muzikologam Arnoldam Laimonim Klotiņam

10. aprīlī Valsts prezidents Egils Levits piešķīris Cildinājuma rakstu mākslas zinātņu doktoram, izcilajam latviešu mūzikas analītiķim un pētniekam, daudzu grāmatu autoram Dr. art.Arnoldam Laimonim Klotiņam, sveicot viņu 87 gadu jubilejā un paužot atzinību par ieguldījumu muzikoloģijā un mūzikas vēstures izpētē.

Valsts prezidents A. L. Klotiņam veltītajā Cildinājuma rakstā norāda: “Jūsu veikums muzikoloģijā un mūzikas vēstures izpētē, kas rezultējies vairākos apjomīgos zinātniskos pētījumos, ir būtiski paplašinājis mūsu sabiedrības izpratni gan par mūziku, gan par kultūras, varas un sabiedrības attiecībām Latvijā dažādos laikposmos. Jūs esat izglītojis un iedvesmojis gan laikabiedrus, gan nākamās paaudzes. Jūsu devums Trešās Atmodas kustībā, arī uzņemoties Latvijas Tautas frontes valdes priekšsēdētāja pienākumus, ir neatsverams. Sveicu un godinu Jūs 87. jubilejā!”

Svinīgā Cildinājuma raksta pasniegšana muzikologam A. L. Klotiņam notiks, kad valstī uzlabosies epidemioloģiskā situācija.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU